Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bőrömmel? Bepiros...

Mit tegyek a bőrömmel? Bepirosodott, ég a pattanás elleni krémtől.

Figyelt kérdés
3 napja használni kedtem a Rentin-A pattanások elleni krémet. Tegnap reggel, amikor megmostam az arcom, azt vettem észre, hogy teljesen kiszáradt, hámlik az egész arcom. Eldöntöttem, hogy abbahagyom a használatát. Bekentem hidratáló krémmel, de hihetetlenül éget, fáj, csip, teljesen piros. Nem tudok kimenni a házból, mert sminket sem hasznélhatok, mivel az alapozótól mégjobban látszik, hogy hámlik, ha pedig igy hagyom teljesen piros, eleven, alig tudok hozzáérni. Mit tegyek?
2012. ápr. 16. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*hámlik az egész arcomról a bőr
2012. ápr. 16. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
juj hát akkor ne használd többet ezt a krémet, ha bőrgyógyász írta fel, akkor szólj neki. sztem ennyire nem kéne,h. hevesen reagáljon rá a bőröd.
2012. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt este kentem be utoljára. Azóta nem használom, de semmit nem javul a bőröm. Nem tudom mit csináljak vele. Mennyi idő múlva jön helyre?

A rekció egyébként normáalis, csak nem tudtam, hogy ennyire kellemetlen lesz. A orvosom a héten nem dolgozik sajnos. Utána néztem fórumokon, hogy mi a Rentin A hatása, mindenki ezt irja, de ők hónapokig folytatták a kezelést ennek ellenére, viszont én nem akarom, de most akkor mennyi ideig marad ilyen a bőröm?

2012. ápr. 16. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Bepanthen vagy Neogranormon segíthet talán
2012. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!