Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet tüntetni a szeplőket,...

Fruzsko22 kérdése:

El lehet tüntetni a szeplőket, vagy legalább halványítani? Léci olyan válaszokat adjatok amik már beváltak.

Figyelt kérdés
kb. egy hónapja vettem észre nincs sok csak a szemem alatt és az orromon de nekem nagyon nem tetszik.Léci segítsetek!!!

2012. ápr. 17. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem régen azt mondták, hogy dörzsölgessem citromkarikákkal. Hogy használ-e, vagy csak hülyeség, azt nem tudom, nem próbáltam, mert elvagyok a szeplőimmel, csak akkor látom őket, ha tükörbe nézek, amúgy nem tűnnek fel. :-)
2012. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Halványítani lehet savtartalmú krémekkel, esetleg mikrodermabrázióval. Eltüntetni nem lehet.

Otthon házilag citrom, fekete retek leve és a torma az, ami halványító.

2012. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy a tejkrém halványítja.

Háziorvos írja ki receptre.

2012. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mi lehet a tejkrémben, gondolom tejsav, az pedig hámlaszt.

Ahogy írtam, halványítani tudod, eltüntetni viszont nem lehet őket teljesen.

2012. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat nagon hasznosak voltak :)
2012. ápr. 22. 11:43
 6/6 A kérdező kommentje:
*nagyon
2012. ápr. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!