Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeplőket hogyan lehet halvány...

Szeplőket hogyan lehet halványítani esteleg eltüntetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapozóval.
2011. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapozó, esetleg korrektor, ezekre púder. De miért akarod eltüntetni? :) Én imádom, mindig is szeplős akartam lenni.
2011. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én utálom :S

de am meg fiú vagyok

fúknak nem is áll jó eggyáltalán

2011. júl. 7. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
kövirózsa krém. a patikában lehet kapni, nem drága és sokáig elég. viszont az a gond vele, hogy eléggé zsirosítja a bőrt. én például este kenem be vele az arcom (illetve csak a szeplős részeket) és ha nem megyek el itthonról, akkor reggel is, bár elvileg akkor is kellene, amikor napra mész, de szerintem akkor inkább magasfaktorú naptejet használj
2011. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a szeplőket tényleg csak halványítani tudod, eltünetni nem, viszont felnőttkorban elég valószínű, hogy eltűnnek :)

és megpróbálhatod rendes kövirózsával is kenegetni, olvastam már olyanról is. túl gyors változást ne várj, ez nagyon lassú folyamat

(előző voltam)

2011. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ephelis alpha gél :)
2011. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kövirózsa habkrém, fehérítő krém például. Vagy rakj rá alapozót. És tényleg valószínű, hogy később felnőtt korban, mikor lenyugszanak a hormonjaid eltűnik. Ha csak az orrodon van pl valószínű elfog tűnni. Ha megnézed túl sok szeplős felnőttet nem látsz.
2011. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!