Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok! Nektek bejönnek a...

Srácok! Nektek bejönnek a raszta csajok? Vagy a rasztahaj csak pasikon áll jól?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nem
2012. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
és igénytelennek tartom, csimbókokba lóg egy nagy zsíros dzsuva a fejen, de mindenkinek más az ízlése
2012. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ismerek rasztás csajszikat, nekem bejön, de csak, akkor, ha a mentalitás is passzol hozzá, aki csak divatból csinál ilyet, az könnyen ül két szék között a földre. (Ha megfelelően gondozod nem büdös.)
2012. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem igénytelen. Hacsak a waxba nem ragad bele az összes por-korpa-stb., ugyanolyan tiszta, mint a sima haj, arról nem is beszélve, hogy ha horgolva van, sokkal több törődést igényel. Szerintem nőknek és férfiaknak is jól állhat, van benne valami természetes szépség, ráadásul dúsabbnak hat, mint egy nem rasztázott hajkorona.
2012. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!