Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érejem el, hogy anyukám...

Hogy érejem el, hogy anyukám megengedje, hogy rasztám legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék raszta hajat de anyukám nem engedi meg.Mondtam neki, hogy ki is fizetném magamnak, ugyhogy neki költenie sem kéne rá de így sem engedi. Azt mondja szerinte ronda és, hogy az ő gyereke ne ronditsa el magát ilyesmivel.

Hogy érhetném el , hogy mégis megengedje?



2012. ápr. 6. 21:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és lány ez lemaradt :)
2012. ápr. 6. 21:38
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is ronda, meg igénytelen... Amúgy passz. Tanulj jól, segíts a házimunkában stb.:)
2012. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
fúj
2012. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem,hogy másoknak tetszik-e ez a haj!:)
2012. ápr. 8. 13:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj érveket felállítani!

Tudom hogy ez így alapban könnyű mondani, de ha igazán szeretnéd tudsz jókat mondani róla, sőt rosszakat is.

Tudnia kell a szüleidnek hogy ez neked segítene a 'személyiségkifejlesztésben' ha esetleg még nem jutottál el odáig. :) Lehet hülyén hangzik, de valamennyit tény h segítene.


Egyébként egyáltalán nem igénytelen. Sokkal többet kell vele foglalkozni, mint a normál hajjal. Már a megmosása is kész hadművelet. :)

2012. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként egyáltalán nem igénytelen. Sokkal többet kell vele foglalkozni, mint a normál hajjal. Már a megmosása is kész hadművelet. :)"


Az... Főleg, hogy nem is mossák, aztán büdös, mint egy pöcegödör.

2012. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki igényes raszta, ő megmossa. Hetente, igen. Több ilyen ismerősöm is van.

És igen, olyan is van aki havonta-két havonta. Tudod egy idő után öntisztítás kezdődik el.. A srácnak nem bündös a haja, semmi korpa, egyéb állatkája nincs... És soha nem is volt. Pedig nem mos rendszeresen hajat, és egyáltalán nem az az igénytelen típus.

2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az utóbbi példám sem igénytelen félre ne értsd.

Csak azt mondom hogy nem kéne úgy elítélned ezt a stílust hogy nem látsz bele.


Egyébként nekem soha nem volt, de soha nem is felejtem el mennyit siránkoztak 1-1 hajmosás alkalmával. (1-2 év után levágatták)

2012. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kérsz engedélyt anyádtól ahhoz, hogy milyen hajad legyen?
2012. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én nem azért írtam hogy : fúj mert igénytelennek gondolom. hanem azért mert kinézetre nem tetszik. fiúnál még elmegy de lányon sajnos nekem nem tetszik de amúgy igaza volt a kérdés feltevőjének, hogy itt nem az volt a kérdés ,hogy tetszik-e.
2012. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!