Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem ma Bioform sörélesztőt,...

Vettem ma Bioform sörélesztőt, bár előtte nap nézegettem interneten is és mindenhol annyiféle vitamin meg ásványi anyagot soroltak fel, hogy elég volt olvasni. Erre vettem én is és most látom, hogy ebbe csak ennyi van?

Figyelt kérdés
[link] ilyet vettem, de most ez komoly, hogy ebbe csak kétféle B vitamin van??? Nem gondoltam volna, hogy ekkora eltérés lehet...akkor ez kb. semmit érő?

2012. ápr. 19. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, tök jó, mert van benne B-vitamin.


Amúgy meg azt olvasd el, amit megveszel. Ne a BMW paraméterei alapján vegyél Trabantot.

2012. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de a többinél csomó B vmitamint felsorolt, ebbe meg 2...nem gondoltam volna, na...hát ki tudta, hogy vmibe csak ennyit raknak?
2012. ápr. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!