Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek a pattanásokra az...

Mit vegyek a pattanásokra az orcámon?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen termék lenne jó,próbáltam már pár félét,de egyik sem az igazi. A jobb oldali orcámon vannak csúnya,gyulladt pattanások,nem tudom miért :( Sehol máshol,csak ott..
2012. ápr. 19. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kén vagy teafaolajas ecsetelőt,maszkot.
2012. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igazán hatásos terméket nem tudok ajánlani, de ha csak a jobb orcádon vannak pattanások, saját tapasztalatom szerint a mobiltelefontól is lehet... főleg ha érintőképernyős a telefonod. Nekem olyan van, és minden este áttörlöm gyógyszertári alkohollal, hogy lefertőtlenítsem, különben kipattogzik a jobb orcám, úgy mint neked.


19/L

2012. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! érdekes :O nem érintőképernyős a telóm,de tuti van benne valami :O
2012. ápr. 20. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálkoztál már bioboltokban?Én kb. egy hónapja jártam egyben,ismerősöm tanácsára akartam Tulasi kátrány szappant venni.Az épp elfogyott,úgyhogy teafa szappant vettem az eladó tanácsára.Három napig nem jött ki pattanás az arcomon,de utána minden visszatért a régi kerékvágásba.Viszont két hete kaptam sószappant.Ilyen:

[link]

Esténként arcot mosok vele,és hagyom az arcomon száradni tíz percig,majd lemosom.Azóta egy szem új pattanás se jött ki(pedig közben menstruációm is volt,ami ilyen szempontból kritikus időszak).Amúgy orrom környékén száraz a bőröm,de ott is be szoktam kenni és nem lett tőle semmi baja.

Persze az hogy nekem bevált,nem garantálja hogy neked is befog.Most olvastam a sószappanról néhány kérdést,nagyon eltérőek a vélemények.Bár számomra hihetetlennek tűnik hogy valakinek nem vált be,mivel az én bőrömmel csodákat tett.De mindenkinek más a jó.Ha ez nem használ,akkor nézelődj egy bioboltban,és próbálgasd végig a termékeket.Biztos találsz valami jót.

2012. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!