Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet fekete szappant...

Hol lehet fekete szappant vásárolni, és tényleg tiszta lessz az arcbőr, nem lessz miteszeres, és pattanásos?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha a sötétbarna színű ichtyolos szappanra gondolsz, azt Magyarországon nem lehet már kapni. Én Prágában vettem régen, nagyon büdös, de valamennyit segít. Csodát azonban ettől se várj, a mitesszereket nem előzi meg, csak egy kicsit mérsékli a faggyútermelést, kevésbé látszik majd zsírosnak a bőröd.
2008. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
De lehet fekete szappant venni, én például kozmetikustól szoktam, aki Ilcsi termékekkel dolgozik. De lehet venni nagyobb áruházakban is, olyan helyen, aol ilyen "tömb" szappanokat árulnak kimérve (én az Árkádban láttam ilyen boltot).És igen, nagyon jót tesz a problémás bőrnek.
2008. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem bármelyik kozmetikus tud rendelni neked, főleg azok, akik ILCSIVEL dolgoznak
2008. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Régebben én is használtam fekete szappant, de az a baj vele h nagyon kiszárítja a bőrt. Így utána jól megszenvedtem a kozmetikusnál mire ki tudta nyomni a beszáradt miteszereket:S
2008. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
Igen, sztem is bármelyik kozmetikus tud rendelni! Sokan használják! Kozmetikusnak tanulok és énis használtam és elég jó, de csodát tényleg nem szabad várni!
2008. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. jún. 3. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem segített a fekete szappan!A pattanásokkal együtt a bőrömet is kiszárította elég renedesen, mivel nem valami zsíros a bőröm.Ja, és kiütéses, piros foltos is lett az arcom tőle.Pedig annyira ajánlották.Az tény hogy csak zsíros és pattanásos bőrűeknek jó.Akinek vízhiányos, és pattanásos a bőre annak ront a helyzetén.
2008. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat. akkor nekem lehet hogy jót tenne mert eléggé zsíros a bőröm.
2008. jún. 21. 08:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi válaszolók jól mondták, a kozmetikus tud rendelni, aki Ilcsi termékkkel (is) foglalkozik. Szerintem elég drágák, de megéri, nekem segített. Nagyon szép lett tőle a bőröm, és nem is jött ki annyi mitesszer és pattanás mint előtte. Annak jó főleg aki T-vonalban zsírosodik.
2008. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem minden napra nem jó. én is használtam. nekem t vonalban zsíros, miteszeres a bőröm. főleg a homlokomon vannak kisebb pattanások. sztem nagyon koptat. nem szabadna minden nap szappannal mosakodni, ugyanis szarukoptató. igaz h az elhalt szaruréteget leszedi, de ez nem jó mindennap, ugyanis a bőr már nem tud magától működni. 1 héten 2x elég mosni szappannak, mert egyébként hatásos, de mindennapos tisztításra arctejet használjatok. Arctejet rákened az arcodra, dörzsölöd gyengén, finoman, aztán lemosod langyos vízzel, és aztán tonik és a krém.....stb!
2010. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!