Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a zsírosodó...

Mit lehet tenni a zsírosodó haj ellen?

Figyelt kérdés
tizenéves lány vagyok, mostanában 2naponta zsirosodik a hajam. használok erre készült sampont (sunsilk) de igy is. ha nem 2,akkor 3 nap mulva ujra zsiros lesz. de azthallottam ha minden nap mosok hajat az árt neki.
2007. aug. 9. 12:05
 1/3 anonim válasza:
90%

Használj kéntartalmú sampont (ha jól tudom a "WU 2 zsíros hajra" is ilyen), vagy gyógynövénytartalmú sampont zsíros hajra (pl csalánt tartalmazót).

Hajmosáskor csak gyengéden masszírozd a fejbőrbe a sampont. Hajmosás végén öblítsd le a hajad ecetes vizzel (3 evőkanál ecetet keverj el 1l vízzel). Amikor csak lehet, kerüld a hajszárító használatát.


Próbáld csökkenteni a hajmosások számát. Az eredmény az ecetes víz miatt azonnal látszik, de hosszú távú eredmény hetek múlva lesz.


Itt van még pár jótanács:

[link]

[link]

[link]

2007. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori hajmosást mindenképp csökkentsd!Nekem is olyan hajam van!Én babasampont használok Jonson&Jonsons-t,búzacsírásat!Nagyon-nagyon jó!Azóta már csak kb 5-6naponta kell hajat mosnom!Előtte meg én is már 2-3naponta tettem!Próbáld ki!;)

Lehet nem azonnal látlszik,de pár hét után már érzed a különbséget!

2007. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
88%
Ecet ?? ha azzal mosod meg és kimlsz az utcára mindenki menekülni fog. annak olyan szaga van hogy fúh.. és nem is a legeredményesebb. ezt is " majd kinövi az ember"
2010. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!