Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapjában véve száraz és...

Alapjában véve száraz és mégis könnyen zsírosodó, töredezett hajat mivel lehet kezelni? Levágni nem szeretném.

Figyelt kérdés

Pár hónap alatt az amúgy egészséges, hátközépig érő hajam teljesen tönkrement, a vége széttöredezett, elől a homlokomnál csak pár centi hosszú maradt, olyan, mintha babahaj lenne.

Hetente 1-2* mosom, balzsamozom és kb hetente 1* vasalom, ennyi, festve nincs.

Mit érdemes szedni (vitamin) és mivel érdemes kezelni, hogy rendbe jöjjön?


2011. okt. 4. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondold át hogy mitől mehetett tönkre. Magától biztosan nem! Pl. túl sok alkoholt fogyasztottál, most kezdtél cigizni (igen, ezek is lehetnek kiváltó okok!!!). Próbálkozz pakolással, regeneráló sampon vagy ami töredezett hajra van. Ezeknél nem írok márkákat, rengeteg ilyen kérdés van még itt, nézz utána :) Sajnos a végéből muszály vágatnod, ha széttöredezett a vége azt már semmi se fogja "újjáéleszteni"...vitaminokat meg szedhetsz (C, E és B, de igazából minnél több félét annál jobb), szedj sörélesztőt, az is használhat! Utolsó remény: néhány fodrásznál van úgynevezett "mélyhidratálás". Én még nem próbáltam, de többen mondták hogy jó, szebb lett tőle a hajuk. Remélem tudtam segíteni!
2011. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nem iszok, nem dohányzok, már a terhesség-szülés-szoptatás alatti javuláson és hulláson is túl vagyok, semmi változás nem volt, épp ezért nem értem. Pakolásokat, vitaminokat használok, aztán majd meglátjuk....
2011. okt. 5. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!