Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz lenne hogy gyorsabban nő...

Igaz lenne hogy gyorsabban nő a hajvágás után?

Figyelt kérdés

mert semmi köze a növekedésnek (ami a hajhagymáktól indul) a haj végéhez...szerintem, de lehet abban van valami hogy a vége egy idő után töredezik és hiába nő "fentről" nem látszik mert letörik...hát én nem tudom hogy igaz e , mondjuk erre azt szokták mondani a fű is gyorsabban nő ha vágják:)

vélemények?


2012. ápr. 20. 15:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs a haj hajvágás után:D
2012. ápr. 20. 15:17
 2/12 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert vágatni akarok 1-2cm-t mert töredezik..és többször látom a kis hajvégeket a felsőmön stb..és nem látok növekedést sem...
2012. ápr. 20. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha töredezik, mindenképp vágass a végéből. Én azt tapasztaltam, hogy vágás után gyorsabban nő a haj. Tapasztalataim szerint, ha egy évig nem vágat belőle az ember, megáll a növésben a haj. Lehet, hogy pont ez az oka, hogy ilyenkor már kezd töredezetté válni?
2012. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4 hónapja vágattam, azóta nőtt 3-4 cm-t de most vhogy megállt.
2012. ápr. 20. 15:30
 5/12 anonim válasza:
Én nagyon ritkán vágattam le, de tavaly már nagyon töredezett, meg hullott, nem volt fényes se semmi, és levágattam. Hátam közepéig ért a hajam, és vállig vágattam vissza. (mondanom se kell, hatalmas fájdalom volt) de utána hihetetlen gyorsasággal nőtt a hajam. El se hittem, de 2 hónap után már a lapockámig ért. Nem tudom, hogy az mennyit befolyásol, hogy nem vasalom, és nem szárítózom a hajam, illetve semmi károsító hatás, de nagyon gyorsan nő a hajvágástól, az biztos. És "frissíti", regenerálja is a hajadat.
2012. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
télen sem szárítod? mert én ha vizes hajjal fekszek le reggelre még vizes,akkor muszáj száíritani
2012. ápr. 20. 16:06
 7/12 anonim ***** válasza:
a hajhagymák "érzik" ha sérült a hajad vége, ha vágatsz belőle felfrissülnek a hajhagymák és gyorsabban nő
2012. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem..hát vágatni tuti fogok..de utána vmi hajvégápolót kellene használnom, erre gondoltam, szerintetek: [link]
2012. ápr. 20. 16:28
 9/12 anonim válasza:
Télen se szárítom, mert cserépkályha van, és így könnyebb és gyorsabb. :)
2012. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én ezeket használom:

[link]


[link]

2012. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!