Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz végű, szálkás...

Nagyon száraz végű, szálkás (még nem törött) hajvégre van valami megoldás? Vagy csak az olló a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem bele a "hajnövesztésbe". Nagyon gyorsan nő a hajam, aminek nagyon örülök. Viszont van egy olyan problémám, hogy rettenetesen száraz a vége, a töve pedig hamar zsírosodik. Ezer meg ezer házi praktikát és terméket kipróbáltam, de semmi nem segített igazán.

Van esetleg valami, ami nektek bevált? Mit kellene használnom, nem szeretném elveszíteni a hajam.

(Nincs festve, max. hetente 1x megyek át rajta hajvasalóval hővédő használata mellett)


Köszönöm!!



19/L



2012. ápr. 19. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Használj olyan sampont,ami erre van kifejlesztve + minden hajmosáskor balzsam,minden 2. hajmosás után pedig hajpakolás.
2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
bocsi,de miért csak minden 2.? én minden hajmosáskor rakok fel hajpakolást,tehát 2-3 naponta! Ez baj?
2012. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Eddig is így csináltam. Vagyis minden hajmosásnál használok pakolást. De semmi változás. Nem tudom mi lehet a baj.

(Azóta ilyen, amióta Sotret tablettát szedtem, de ennek már egy éve)

2012. ápr. 19. 11:27
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Első vagyok.Azért,mert az is rárakódik a hajra,legalábbis nálam,és nagyon zsírosítja,pedig normálisan használom:)Na meg gazdag sem vagyok,így kevesebb fogy,de eredményileg nagyon jó így is:) és nem hiszem hogy baj,ha neked nincs tőle bajod,zsírosodás pl:)
2012. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Milyet használsz kérdező? A glisskur fehér tégelyese nekem nagyon jól bevált,pont ilyen szálkás végűre való.
2012. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Sampon: Fekete Gliss Kur

Balzsam: ue.

Pakolás: kallos placenta hajpakolás(száraz, töredezett hajra való)


Egyébként 3 naponta kell hajat mosnom, van, hogy 4-5 napot is kibír, tehát lényegében nincs zsíros hajam... :) Inkább a száraz részek dominálnak sajnos :/

2012. ápr. 19. 11:32
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt. Elkezdtem diófalevélteával öblíteni a hajamat és olyan szép selymes, fényes lett tőle, és a hajvégeim rendbe jöttek. Ráadásul nem is kellett olyan sűrűn hajat mosnom. DM-be találsz teafüvet, de ne filtereset vegyél. Forrald fel a vizet gázon, majd fém használata nélkül tegyél egy kiöntőbe teafüvet, majd forrázd le (fontos, hogy a fűre öntsd a forró vizet és ne csak belerakd a forró vízbe). Addig menj el hajat mosni, balzsamozz, és mire végzel ki is hűlt a tea (ne forrón öntsd a hajadra :)), és már öntheted is a hajadra. Csavard be törölközőbe és egy fél óra múlva mosd le vízzel. :)


Nekem bevált! :)

2012. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ki fogom próbálni mindenképpen! Hány alakalom után tapasztaltad a változást? :)
2012. ápr. 19. 14:33
 9/24 anonim ***** válasza:

Már az első alkalomnál éreztem változást!

Milyen színű a hajad?

2012. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Barna, viszont most azzal is vannak problémák, mert teljesen elszíneződött, mintha kiszívta volna a nap, ilyen csúnya, vöröses.
2012. ápr. 19. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!