Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Revalid tabletta hajnöveszté...

A Revalid tabletta hajnövesztésre is jó?

Figyelt kérdés
Vagy ismertek bármi más hajnövesztő módszert?
2012. ápr. 23. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

igen,jó. megerősíti a hajat, és segít a gyorsabb növekedésben. akkor segít, ha vitaminhiányod van,és nem stressz okozza a hajhullást mondjuk(bár hajhullást nem írtál). genetikailag ha be van programozva a szervezetedbe, hogy lassan nő a hajad, akkor lassan fog...

egyébként gumizd össze a hajad többször, és úgy elvileg gyorsabban nő a haj,mert húzódik folyamatosan. valamilyen nemzetiségnél úgy növesztik a hajat, hogy jól megráncigálják. koffeines hajsamponok segítenek még.. vagy pl a dr chen hajsampon, nekemmaz jó volt. szedtem a biovannét is,nekem az nem használt annyira. a revalid amúgy a szőrnövekedést is meggyorsítja, meg azt is megerősíti lábon,mindnehol, sőt még a szemöldökszőrt is. dehát, ez ilyen.. nem tudja a hajat meg a szőrt kettéválasztani,mivel majdhogynem ugyanaz.

még a fejbőrmasszírozás az is jó, mert így vérkeringést fokozod. lehetőleg fejedet döntsd előre, és úgy masszírozd. ricinusolajtól is nő elvileg. hoxa.hu-n írd be a keresőbe, nagyon sokan ezt a módszert használják hajnövesztésre. én személy szerint nem próbáltma,és nem is valószínű, hogy fogom,mert elég pepecs "munka." mivel a fejnek megfelelő vérellátás kell, így nem lenne hülyeség pl. ha szaunáznál, mert az ugye izzaszt, és így a vérkeringésed fokozza.

2012. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!