Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajpakolás otthon?...

Házi hajpakolás otthon? Vannak olcsó és jó hajpakolási módszerek? Ti hogyan Végzitek el?

Figyelt kérdés
Lécci írjatok nekem házi hajpakolást amit könnyen és olcson elvégezhetek otthon..hallottam már tojásról meg olajokról is .. Ti hogy készítitek el?? hamar zsírosodó,töredezett elég hosszú hajam van.
2012. ápr. 25. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyi régi receptje: tojás sárgája+olaj ( én már olivát használok). Egy tojássárgáját összekeversz annyi olajjal, hogy kb majonéz sűrűségű masszát kapj. Ezt kenem a hajamra. (Ha zsíros a hajtő, oda ne tegyél.) Télen teszek rá egy nejlont és húzok rá egy sapkát is, hogy melegen tartsa. 1-2 óra múlva samponnal lemosom. Nem kell balzsam, könnyű és fényes lesz a haj! :D
2012. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,kb mennyi tojás kell bele??és mindegy milyen olaj?
2012. ápr. 25. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy tojássárgája elég. Olajból, annyi, amennyit felvesz. Ez méretfüggő. De kb. 3-4 kanál. Mint írtam én olivát használok, de jó lehet a pld a jojoba vagy a ricinus olaj is. Ezekből szerintem elég egy kanál, a többi, pld oliva.
2012. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!