Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan hajpakolás ami...

Van olyan hajpakolás ami gyorsítja a hajnövekedést és otthon is el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
fújj a hajadra panthenol-habot, kicsit masszírozd bele a fejbörödbe, majd husz percre kösd be nylonzacskóval-mintha kendöt tennél rá. Ezután öblitsd le langyos vizzel. Célszerü hajmosás elött.
2009. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ami nekem bevált az a kombucha gomba. Ez egy gomba, amit netről rendeltem egész olcsón. A lényege, hogy nagyon szép fényes lesz a haj tőle és nagyon gyorsan nő, illetve nagyon jó hajhullásra. Nekem egy hónapban van, hogy 1,8 cm-t nő a hajam. Ez nagyon jó, mert mielőtt nem ittam általában 1 cm-t nőtt. Szóval ha valami serkenti hajnövekedést, akkor ez tényleg! De lehet hajpakolásként is használni. Öntsd rá ahjmosásnál a hajadra és hagyd rajta 15 percig, gyönyörű lesz tőle és gyorsabban is nő! Innen rendeltem: www.my-crazy-life.gportal.hu
2009. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 31. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!