Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak hajvasaló/gön...

Hogyan csináljak hajvasaló/göndörítő nélkül szép hullámokat a hajamba?

Figyelt kérdés
Úgy mondd "leszokóban" vagyok a hajvasalóról...mert nagyon tönkre vágta a hajam sajnos.:/ezért nem is szeretném többet használni csak ha nagyon fontos.De viszont nem egyenes a hajam mindig begöndörödik és nagyon csúnya.:S.Próbáltam már hogy vizesen befonom eléggé bevállt meg elég szép hullámokat kaptam,de valami más módszer??Megköszönném ha írnátok tippeket.:)
2012. ápr. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam úgy is csinálni, hogy félszárazon 3 részre osztom, feltekerem és begumizom, reggel pedig kibontom
2012. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha nem rossz ötlet én is próbáltam már csak nem mindig lesz szép..te kontyba kötöd fel?
2012. ápr. 26. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Összesodrom és, aztán végülis igen egy kis kontyot csinálok
2012. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sandra989 válasza:
Nekem részben göndör,részben hullámos a hajam.Általában hajcsavarokkal hajmosás után vagy csak szimplán feltekerem s tekerés közben sörrel kenem be,mert az egészséges a hajnak és nem is árt.HA A csatokkal alszol és reggel leveszed nagyon szép göndör fürtök lesznek
2012. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi az hogy összesodros? :)

Utolsó: próbáltam csavarókkal de sajnos olyan csavaróm van hogy nem jön ki a hajamból rendesen kikell tépni..:S :D..te milyen csavaróval csinálod???:)

2012. máj. 4. 13:26
 6/6 sandra989 válasza:
[link] van,ezekkel szoktam göndöríteni.Könnyen kijönnek:)
2012. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!