Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit keresnek a fodrászok?

Mennyit keresnek a fodrászok?

Figyelt kérdés

nem az akarok lenni csak kíváncsi vagyok, nem úgy van hogy:

pl: van egy üzletben gondolom fizet a tulajnak az ott létért, meg amit kap a kuncsaftoktól

de az ugye változó minden hónapban, attól függ mennyien járnak hozzá, tehát ha mondjuk kifog egy rossz hónapot, éhen hal?


2012. ápr. 26. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod.

fizeti a bérleti díjat, az államnak a járulékokat, anyagköltséget, rezsit. És ha van vendég jó, ha nincs, ki sem tudja mindezt fizetni, és elmegy a tescoba pénztárosnak.

2012. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na erre akartam kitérni

mert én nem adok borravalót, viszont úgy érzem mintha várnák

viszont annyi hogy én gyakrabban járok, de pont így vagyok vele, hogy örüljél bzmeg hogy megyek, legalább ennyivel is több pénzed van

2012. ápr. 26. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Borravalót akkor az az ember, ha tud, és ha meg van elégedve. mondjuk elég gáz hozzáállás a tiéd, hogy örüljvazehogymegyek. Igen, mész, és valszeg azért oda, mert elégedett vagy.

Nem gond, hogy nem adsz borravalót, nem is szép elvárni, de elég hálás tud lenni az ember ha kap.

2012. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!