Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, ha mindig...

Mit tehetnék, ha mindig kiszárad a szám (kívülről) :D és "összeragad"?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
használj ajakápolót, vagy szájfényt akkor nem fog
2012. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a szájfényt jobban szeretem mert szebb és később szárad
2012. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Liz* válasza:

Nekem nagyon bevált házi módszer, hogy mézet kensz a szádra rajta hagyod 5-10 percig csodákra képes! :D És mivel nekem is gyakran szárad a szám minden reggel és este hidratáló krémmel kenem és a nap folyamán többször használok Labello ajakápoló balzsamot.

Rem. segítettem! :DD

2012. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Labello az nagyon jó. Én focimeccsek előtt bekenem, és egész végig jó. Kicsit nevetnek is :DDD
2012. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nekem a szájfény nem vált be, néhány percig jó, aztán összeragad. :/ Labellom volt régen, lehet, hogy majd megpróbálkozok vele. Csak olyan drága. :S
2012. ápr. 26. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok folyadékot, mert folyadékhiánytól is kiszáradhat a szád, főleg kívül fog látszani, hogy cserepesek...egyébként a Labello is nagyon jó, ha sürgősen akarsz lépni, de abból is csak olyat vegyél, ami natúr, magyarán ne ilyen csillogó-villogó fajtát, mert azok is kiszárítják a szádat. :)
2012. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az pedig igaz, hogy drága a Labello, de ha azt nézed, rászánsz 5-600 Ft-ot (manapság egy doboz cigi többe kerül), és egy-két hónapig elég lesz. :)
2012. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Megfogadom a tanácsokat. :)
2012. ápr. 26. 21:32
 9/11 Xela003 válasza:
Ajakbalzsam:) nem kell a Labello, jo lesz valami olcsobb is:) de ha egyszer veszel, az sokaig kibir... hasznald gyakrabban, es ugy jobban hidratal :) ajanlom figyelmedbe a ReginaSport ajakbalzsamot:) sportoloknak gyartjak, es sokaig rajtamarad a szadon... jo minoseg megfizetheto arert.. DM drogeriaban mindenkeppen, de nagyobb supermarketben is kahato:P
2012. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igyál többet + labello
2012. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!