Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttam a neten hogy van a...

Láttam a neten hogy van a depilan termékcsaládnak ilyen "szőrtelenítő krém férfiak részére" termékük. Használt már valaki ilyet? Nekem arcra kellene, de nem tudom mennyire hatásos egy ilyen krém az arcra?

Figyelt kérdés
Az arc szőröm már elég vastag és erős, szeretném ha megpuhulna vagy eltűnne. A veet szőrtelenítőkrémet is néztem már, de arra azt mondják arcra nem szabad kenni. Van esetleg valakinek ötlete, ellenjavallata, hogy miért nem szabad? 25/F

2012. ápr. 26. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban nem,mert allergén.Bőrgyulladást okozhat és semmivel nem több a hatása,mint a borotváé.
2012. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, erre gondoltam én is, bár akkor azt nem értem, hogy pl lábon, karon de durvábbat mondok, intim területen ahol meg ajánlják a krémet, ott miért nem okoz bőrgyulladást? Nem is azért venném amúgy hogy durvább hatást érjek el, csak azért hogy a borotválkozás közbeni vágásokat elkerüljem illetve a szőr puhábban nőjön ki, ezáltal ritkábban kelljen a krémet is alkalmazni és tovább maradjon az arcom szőr mentes. (Ezt reklámozzák is a depilan terméknél). Bár nem tudom minek higgyek ezért még várok tanácsokat.
2012. ápr. 27. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!