Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ferfiak! Mire szavaztok?...

Ferfiak! Mire szavaztok? Hosszu derekig ero barna hajam van, de meguntam. Szep, dus es hullamos. Szerintetek levagasam, tusis rovidre?

Figyelt kérdés
mennyire szamit nektek egy non a frizura?szoval,hosszu,vagy rovid?
2012. ápr. 20. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Neeeee!!!! Nálam egy ilyen hosszú haj már egy fél házassággal felér :)
2012. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy levágasd tüsisre. Ha akarsz egy keveset vágass, szép fokozatosan, de ne sokat, kár a szép hosszú hajadért!
2012. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nehogy elvágasd, az már nem lenne nőies.
2012. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csaj vagyok! Ha mégis vágatod én megvenném :) Írj privibe ha érdekel :) Amúgy lásd Ördög Nórit... Tök sexi rövid hajjal :)
2012. ápr. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak akkor vagasd, ha biztos vagy benne, kulonben 1 het utan sirni fogsz. Ne felejtsd el mi mindent tudsz csinalni a hosszu hajjal. A tusivel jobbra balra elore hatra.. Ha megis valtoztatni akarsz, a lehetosegek vegtelenek, nem feltetlenul kell csutkara vagni.
2012. ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazatok van..hosszubol lehet rovid,ha osszekotom,de forditva mar nem mukodik.koszi a segitseget.
2012. ápr. 22. 21:57
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves elso valaszolo..ha tovabb novesztem meg 25 cmt,felesegul veszel???:)))
2012. ápr. 22. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha levágatod, jó pénzért megvenném. Priviben jelezhetsz. Amúgy, ha nem tetszik, visszanő. :)
2012. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!