Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 16 éves fiúnak lehet-e...

Egy 16 éves fiúnak lehet-e már borotválni a mellkasát, mellét? Ha már elég szőrős Lesznek következményei később?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de felesleges.
2009. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Borotválni semmilyen életkorban nem érdemes (főleg a mellkast)! Nagyon gáz amikor nő vissza: szúr, mint a fene és ez neked is kellemetlen, meg majd a bartnődnek is, aki megpróbál hozzád bújni :) Az minden lesz, csak romantikus nem :)

Ha mindenképpen szőrteleníteni szeretnél, akkor válaszd a gyantát. Fáj egy kicsit, de tényleg jobban jársz, mint a borotvával.

2009. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lesznek következményei, nagykorodban majd a pólód alól kandikál ki a szőrőd. az baromi szexi :S

16 évesen amúgy rohadtul felesleges, annyi szőröd még nemlehet h gáz legyen, meg amúgyis, én szerintem a csupasz mellkas nemtúl vonzó, de a pólóból kikandikáló szőr sem az

2009. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább gyantázd, a borostás mellkas nem túl előnyös.
2009. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ha Téged zavar,de azért kérd ki a barátnőd véleményét is,mert a férfi szőrtelenítést illetően megoszlanak a vélemények. Én már régóta borotválom,vagy gyantáztatom,de engem a b.nőm maximálisan támogat benne,és én nagyon szőrös alkat vagyok.
2009. jún. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!