Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap legyantáztam a kezem,...

Tegnap legyantáztam a kezem, majd epilátorral igazítottam rajta. Irtóan kipattogott azonban a hajlat a könyökemnél és a felkarom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akkor pattogott ki, amikor este bekentem testápolóval, hogy elmúljon a természetes pirosság. Azt hittem, jót teszek vele, de borzalmas lett! Sok pici pattanásszerű lett rajta, és mind tiszta genny :( Mi a jobb megoldás, kinyomkodni (de pár óra múlva megint gennyes) vagy hagyni békén? Még jó hogy rossz idő van és hosszujjút vehetek fel így nem látszik:S
2009. jún. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért mert ott érzékenyebb a bőr

én is gyantázom a karomat és azokon a hejeken amit te is mondtál-igaz h nem lesznek rajta gennyes pattanások-ott nekem is mindig kisebesedik^o)

2009. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

inkább a szörtelenítő kémre tértem át a gyanta hejett mert egyrészt nekem azzal tovább bírta és nem is fájdalmas,és még kise sebesedett..

előző voltam

2009. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem most egy-egy pici van mindkét könyökömnél :D

az a baj, h nekem még sose volt olan, h így egy ne lett volna legalább... de az meg nem zavart sose, csak nemtom, mi a jó rá.

ma majd megnézem este, h az a leszárító krém jó-e rá..

2009. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg igen, a testápoló nem tehetett neki jót, gondolom. mondjuk én sose használok közvetlen epilátor vagy gyanta után.. akkor sokkal tovább látszanak a pöttyök szerintem :O
2009. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez szokott lenni. :S Kamillás hintőpor, 100% aloe vera gél vagy körömvirág krém. ezek segítenek. Bár mindenkinek más válik be.. én ezeket ajánlom.
2009. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki!

Nekem se szokott ilyen gennyes pattanásos lenni:S De ne tudjátok meg NAGYON gáz. és nem túlzok:S

soha többet testápoló gyanta után!

de én megmaradok gyanta+epi mellett, mert amúgy meg csodálatos lett a karom, és így is marad 2-3 hétig :) a krémeket én nem szeretem.. de embere válogatja:D

hintőporoztam ,de akkor teszek rá körömvirágkenőcsöt.

Köszi még1x

2009. jún. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!