Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapozó helyett, barnító krém?

Alapozó helyett, barnító krém?

Figyelt kérdés
Vagy inkább menjek szoliba és ,ha barnább lesz a bőröm akkor nem fognak látszódni a pattanás pirosságai,vagy hegei?

2012. ápr. 29. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy harmadik alternatívát, a napozást ajánlanám.

Nekem is néhány hegem, ráadásul ekcémás is vagyok. Nyáron nagyon szép a bőröm és nem csak azért, mert barnább. A hegek alig látszódnak, 1-1 pattanásom va elvétve, néhány apró mitteszerem és az ekcéma is tünetmentes ilyenkor. Pedig az orvosok azt mondták, nyáron mégrosszabb lesz a nap miatt. Nekem nem, sőt!


Szóval szerintem napozz egy kicsit, de 10 és 3 óra között kerüld a napot. Naptejet mindig használj és ha szükséges kend újra magad!

2012. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!