Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi intim szőrtelenítést...

Férfi intim szőrtelenítést szoktak-e vállalni? Nem túl ciki a kozmetikusnak?

Figyelt kérdés
Mi a menete, hogyan kell elképzelni?

2012. ápr. 29. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A kozmetikusnak nem, mert csinált már eleget, látott már mindent.

A férfiaknak szokott ciki lenni, ha pl. áll a cerka, mert a kislány piszkálja.

2012. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapsz egy kis törölközőt és a kozmetikus mindíg a szabadon hagyott részen dolgozik.Ahogy te szeretnéd úgy húzod arébb a törölközőt,nem ciki,sokat csinálunk.De ilyenkor már nem arra gondol az ember,hogy hol csinálja.
2012. ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ciki lenne, nyilván nem vállalná.

Nekem, mint férfivendégnek soha nem volt kellemetlen. Mármint maga a szituáció. Legelőször én is attól tartottam, hogy mi van, ha feláll, de soha nem történt ilyen. Egyébként sem olyan kellemes a művelet, de messze kibírható, másrészt ha mindkét fél tudja kezelni a dolgot, akkor nagyjából ugyanolyan, mintha csak a fodrászhoz mennél. Mi pl. mindig nagyon jókat beszélgetünk, amikor megyek.

A menete; egyszerre mindig csak kis területet szed le, nekem először a lágyékot, majd egyik oldal + másik, közben a herezacskót is.

Az alsót nem kell levenni. Direkt van erre egy fecskealsóm, azt húzogatja,tologatja, hol félig, hol teljesen kint van belőle a "cucc"... :) És persze a vendégnek is kell segíteni, fogni, tartani, feszíteni a bőrt.

Ha elöl sima, akkor jön a hátsó bejárat is. :)

2012. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh, és ez mind mennyi ideig tart? Mármint a kezelés.
2012. máj. 18. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Maga az intim terület kb. 3/4 óra lehet.

Én nagyjából másfél órát szoktam lenni, mert van még hónalj, mellkas, hát.

2012. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!