Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ott tartunk már, hogy ciki,...

Ott tartunk már, hogy ciki, ha egy 50 év körüli nő nem festi a haját?

Figyelt kérdés
Anyukám 50 múlt, és már erősen őszül. Múltkor hallottam, hogy a "kedves" kollégái róla beszélgetnek a háta mögött, olyanokat mondtak, hogy milyen izé, hogy ősz a haja és igénytelen, mert nem festi be. Ez tényleg igénytelenség? Teljesen természetes dolog, hogy aki már idősebb, az őszül, nem? Ennyire általános elvárás, hogy festeni kell? Anyukámat sose érdekelték ezek a divatolós meg fiatalítós dolgok, nem kenegeti magát minden vacakkal, nem festi magát, ettől ő igénytelen?

2012. ápr. 15. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád kollégái egyszerűen bunkó parasztok. De mindenkinek lehet véleménye, úgyhogy..

De semmi baj sincs azzal, hogy anyukád őszül!

2012. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igénytelenség, de szerintem is jobb lenne, ha befestené.
2012. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben egyébként ápolt, akkor nem lehet igénytelennek nevezni.

Általában ha valaki az öszülö hajat befesti, akkor fiatalosabbnak látszik, de van, aki fehér hajjal sem tünik idösnek. Ezen kivül mindenkinek magánügye, hogy akar-e fiatalabban látszani.


A kollégák meg jobban tennék, ha saját magukkal foglalkoznának.

2012. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy ha valaki festi a haját, legalább tíz évet letagadhat a korából, vagy inkább fordítva igaz: ha ősz a hajad, sokkal öregebbnek nézel ki a korodnál. Ezt meg a legtöbb nő nem akarja. Talán ezért gondolják édesanyádról a kollégái, amit.
2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem például még tetszik is az ősz haj :)
2012. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!