Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó naptejek? Bővebben lent

Jó naptejek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval van az arcomon egy nagy anyajegy az orrom mellett meg amúgy is sok van rajtam.. és szeretnék napozni.. nemtudom milyen jó naptejek vannak amik tényleg megbízhatóak tehát nem égek le tőle és nem rákosodnak el az anyajegyeim se.. viszont szeretnék barnulni :) ezt a naptejet néztem ki..: [link] vannak esetleg ötleteitek hogy milyen jó naptejek vannak és hogy jó -e az amit kinéztem? előre is köszönöm a válaszokat! <3

vannak ötleteitek hogy milyen



2012. ápr. 29. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

spf 6, amúgy is no name... hát nem a legjobb választás. :D

A hawaiian tropic elég jó szerintem, bár dönteni kell, hogy véded inkább a bőröd, vagy barnulsz. (emellett nem nagyon :D)

A Níveának van elvileg most valami új terméke, ami mellett elvileg lehet rendesen barnulni is, de valami 30-as faktorú. De erről nincs tapasztalatom. Talán külföldi blogokon találsz róla infót, itt elvileg most dobták piacra. :)

Viszont az anyajegyre érdemes lenne venni egy 100-as faktorú kis naptejet, azt direkt az ilyesmire találták ki. Patikában kérdezz rá. És persze ősszel ne felejtsd el megnézetni bőrgyógyásszal az anyajegyeket.

Jobb félni, mint megijedni szerintem. :)

2012. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

SPF 25 - amit mi használunk.

Most voltunk a rómain, tűzött a nap rendesen.

Egyszer kentük be magunkat a frezis napvédővel, és nem égtünk le.

A kislányunk 6 hónapos, őt is ezzel kentük.

gyógynövényes, vízálló, tartós - szerintem ez is fontos.

A mindennőnek oldalon vettem most kuponnal.

2012. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sun ozon naptej nem gagyi első, csak nézd meg a német teszteken, az élvonalban szerepelt, éppen úgy, mint a sundance és a lildl saját márkás napteje, míg az általad említett hawain tropic a nap hatására bőrrákot okozhat, mert úgy bomlik le.
2012. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek :-)
2012. máj. 10. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!