Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden jó fodrász aki...

Szegeden jó fodrász aki Rockos/metálos (hosszú) hajat csinál férfiaknak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Őőőőő..mit kell azon csinálni?:) A hosszú hajat megnöveszted,ápolod,néha vágatod a végét na meg az elején fazonra vágatod,mikor kb már félhosszú. Ha pedig póthajra gondoltál,az pasinak nevetséges. Ha taréjt,az meg nem rock-metal,na meg házi praktikák is vannak rá:)
2012. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem póthajra gondoltam, csak az a fodrász akihez most járok mindig elkúrja a fufrum, vagy ha azt kérem vágja le akkor arrébb fésüli xD
2012. ápr. 30. 15:12
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem rossz fodrász (sok ismerősöm jár hozzá, kedvelik), csak nekem nem jön be ahogy csinálja, legalábbis szerintem nagyon rosszra csinálja a hajamat.
2012. ápr. 30. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor válts,csak úgy random valakire,mert olyan meghatározás,amit te keresel nincs:) Próbálkozz több embernél,nézelődj itt a keresőbe,menj el anyukád-haverok fodrászához,előbb utóbb csak találsz:)
2012. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Evilkiller ***** válasza:

Szerintem felesleges a frufru!

Fésüld ki két oldalra, és hagyd azt is megnőni!

2012. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!