Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Palette color shampoo...

SOS! Palette color shampoo 320-as tartós szőkítő árnyalatú hajfesték nem olyan lett amilyet akartam hanem ilyen vöröses sárga. Mennyi idő amire kikopik vagy nem is fog kikopni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen színről indultál? Festett volt? Vagy csak sötétbarna a hajad?

Ha festve volt akkor azért lett vöröses, mert nem tudja jól leszívni a hajadat.

Ez nem kopik ki, mert ez nem színpigment, hanem ez a te hajad színpigmentjének a kiszedése félig-meddig.

Ha szőkébbet akarsz, sajnos ezt meg kell ismételni, de várj vele egy hetet ha tudsz. Ha nagyon világos szőke akarsz lenni, akkor ezzel mehet, csak meg kellene tudnom hogy milyen színre festetted előtte? Vagy milyen hajra festetted rá ezt a szőkítőt?

2012. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, utánanéztem ennek a színnek.

ezt barna hajra nem is lehet rávinni, mert nem lesz szép:

[link]


Amit én ajánlok:

palette E20 ultra világos szőke

[link]

2012. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
barna elve a hajam és kicsit sötétebb barnára volt festve de az csak színező volt és már teljesen ki volt kopva..nem akarom így hagyni mert csúnya.. ha ráfestenék még egyszer ilyen szőkítőt akkor valamivel jobban nézne ki?
2012. máj. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!