Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya arcra megoldás?

Csúnya arcra megoldás?

Figyelt kérdés

Az arcom ilyen rücskös, én pedig szép simát szeretnék.. :(

Néha patis is, arra próbálgattam pr arclemosót, pattanás és neszeszer ellenes dolgot,de vagy túl száraz lett (pedig alapból száraz bőrű vagyok, az ekcéma egyik kellemetlen formája, ezért nem is fűrődhetek csak hídrophillel és nem használhatok még jó pár dolgot).

Tudnátok nekem valami jó kis tippet adni?



2012. máj. 1. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikus?

Amúgy igyál sok vizet, és kend a bőröd bőségesen hidratáló krémmel. Ha rendbe jön az ekcémád, enyhe hámlasztással egyenletesebbé tehető az arcbőröd. A hámlasztást kozmetikus végzi, vagy plasztikai sebész.

2012. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt pár éve... azóta viszont megtörtént a csoda! én így hívom :) Elkezdtem egészségesen táplálkozni, nagyon sok vizet inni (kitisztítani magam belülről, mert amíg az emésztés nem jó addig a bőr sem lehet szép) és elkezdtem természetes, házilag elkészíthető kozmetikumokat használni!
2012. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pacsi ***** válasza:
Egyél multivitamint, nekem attól múlt el a pattanásom.
2012. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez velem született ekcéma... Mióta megszülettem meg van és halálom napjáig megmarad, ezt megmondták...

Napi 1,5-2L vízet iszom :)


Kedves 2. egészséges táplálkozás alatt mit értesz? :) Elvégre valakinek már az is,ha gyümölcsöt eszik és zöldséget napi szinten, mások pedig rendesen figyelnek,h napi 50% szénhidrátot egyenk, 15-20 fehérjét stb.. :)

2012. máj. 2. 12:49
 5/8 anonim válasza:
Kend be vizelettel. Ez 100%-osan hatásos, én minden kozmetikumot pótol. Valójában maga a vizelet egy kozmetikumhoz képest 100x többre képes. Reggeli középsugaras vizeletet kend az arcodra, hagyd rajta 10 percig, vagy fél órán keresztül, és most le. 2-3 héten belül látod az eredményt, nekem a pattanásokat vitte le, és úgy hogy kamasz korban vagyok! További információért olvasgasd a www.gyogyitovizelet.hu -t
2012. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, de hátha másnak segít.. Nekem is velem született ekcémám volt, nekem is nagyon megmondták anno a dolgokat :D Lám, elmúlt a kamaszkor, a húszas éveim közepén más semmi nem maradt ebből a szörnyű veleszületett rettenetes betegségből...:D Addig pedig próbáld az egészséges táplálkozást és kevesebb citrusfélék fogytását (egy vértesztből nekem kiderült, hogy ellergiás vagyok rá kismértékben).
2016. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Jó régi már a válaszod,de azért leírnám, a saját tapasztalatom: 26 éves vagyok és mindig meg van, az ekcémám.. Ha sokáig csak szappannal mosok kezet, akkor nagyon kiszárad, hiába kenem be utána krémmel..Szóval nálam helyzet változatlan, annyi, hogy az arcom már rendben :)

2017. márc. 24. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, szolit próbáltad már?
2017. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!