Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan "szürke" az arcbőröm....

Olyan "szürke" az arcbőröm. és foltos is. Nem heges hanem a pattanásaim után foltos marad. Eléggé sokáig:c mit tehetnék? 15 l

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 22:49
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyanúgy van az államon, és sajnos a hátamon is. azt hiszem ez a bőr nem megfelelő vérellátottsága is okozhatja, de nem akarok hülyeségeket állítani. Én többször használok iszapos/főleg holt tengeri ásványokkal/ maszkot, nekem segít. de azonkívül nem tűnt el nekem teljesen, viszont napozással kiegyenlítettem a bőrszínem. Viszont nem tudom neked mennyire foltos.ha túlságosan és görcsös erősen a bőr, azzal bőrgyógyászhoz azonnal kell menni.mert bőrfertőzés is lehet.
2012. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!