Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan szürkés, koszos, sárgás...

Olyan szürkés, koszos, sárgás a bőröm. Mitől?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, nem iszom, gyakran mosom az arcom. Vérvételen is voltam, hátha valami baj van, de semmi eltérőt nem jelzett, vasam is rendben van.

Esetleg tudja valaki, hogy mitől van ez? Sok helyen a dohányzárt írják, de 18 éves létemre, aligha nem összesen 2 szál cigit szívtam el.



2012. ápr. 3. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elhalt hámsejtek okozzák,alaposan át kell radírozni a bőrt,hogy a sejtek leváljanak.
2012. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Múltkor is voltam kozmetikusnál, és csinált mellé még egy Aha-s hámlasztást, és utána is olyan sárgás-szürkés volt a bőröm, minden nap körübelül 5x mosom meg az arcomat, és havonta szoktam mézes, sós bőrradírt csinálni magamnak.

Tehát nem tudom... akkor megpróbálom gyakrabban radírozni a bőröm

Köszönöm a választ, ha még más valaki tud rá valami módszert, megköszönném, ha leírná.

2012. ápr. 3. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te látod olyannak?
2012. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neem, már más is mondta, hogy olyan furcsa a bőröm. :/
2012. ápr. 3. 23:30
 5/11 A kérdező kommentje:
kicsit olyan, mintha beteg lennék, vagy nem is tudom
2012. ápr. 3. 23:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Első kérdésem: miért mosol naponta 5x arcot?

Második: miért radírozod ennyit a bőrödet, ez csak 15 éve divat,és a legtöbb esetben teljesen felesleges, főleg ha állandóan mosod is az arcod?

Harmadik: Hány éves vagy? Kozmetikus Kati.

2012. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyen színű a bőröd. Nincs 2 egyforma bőrszín. Az egyik barátnőmnek is olyan piszkos, szürkés színű a bőre, de nem csúnya!
2012. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért, mert gyorsan zsírosodik az arcbőröm, és sokszor piszkosnak érzem, a havi 1 bőrradír, szerintem nem sok. 17 éves vagyok.

És mikor arcot mosok, az annyiból áll, hogy bevizezem az arcomat, majd törülközővel megdörzsölöm.


Tudom, hogy nincs két egyforma bőrszín, de nekem mégis sárgásabb, szürkésebb. Gondoltam, ha ennyire elüt, még is csak lehet valami problémám.

2012. ápr. 4. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátomnak is olyan a bőre!... Neki főleg a szürkés jellemző, de nem mindig. Olyan mintha időnként előjönne, nem tudjuk mi sem hogy mitől van.
2012. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld reggelente egy kicsit átmaszírozni az arcodat, hogy egy kicsit meginduljon a vérkeringés a bőrödben. Ez mindjárt egy természetes arcradír is. kozmetikus Kati
2012. ápr. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!