Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy dezodor sem jó mindig...

Egy dezodor sem jó mindig büdösnek érzem magam. Ajánlanátok olyat mi tényleg használ?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szőrtelenítek, már a sprays től a golyósig minden márkákat kipróbáltam, zuhanyzok este-reggelkenem fújom magam dezodorral mégis dél körül már büdösnek érzem magam :( Egyik barátnőm ugyan igy van, neki az AMWAY vált be, de olyan drága még nem vettem, van tapasztalat ???


esetleg ajánlanátok olyat ami nektek bevált? egy időben még a HERBINA volt jó, de a sanextől kezdve a dove, nívea, rexona, fa, Ladyspeedstic, szinte az összes féleét használtam már...minden féle márkákat, ilatokat, illatmenteset próbáltam de egyik rosszabb mint a másik :(

Tök elmegy a magabiztosságom, pedig ápolt, igényes vagyok



2012. máj. 4. 12:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
26éves 2gyermekes anyuka vagyok (ez lemaradt)
2012. máj. 4. 12:28
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Vagy használj erős parfümöt mindegy milyet akkor az elnyomja a szagodat egy időre. Vagy menj be egy üzletbe és keresd meg a létező leg erősebb dezodort ha erős és jó illata van az tuti jó lesz, nem ezek a reklámozott izék amik 24 meg mittudomén meddig tartják az illatukat, ezek kb fél, óráig tartják egyébként. Néha a márkátlan kínai utánzatok a jók.
2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland


Gyógyszertárban kapható, ecsetelni kell. Hatásos, de hosszabb távon nagyon szárít. 500 valamennyi. Sokáig elég.


Nekem is ilyen problémám volt, mint neked. Most kipróbáltam a Bioderma rózsaszín kupakos izzadásgátlóját és egyszerűen csodás. Borzasztó drága (2900,-, de most lehet venni 1-et fizet 2-t kap akcióban ugyanennyiért), de hatásos.

Az izzadságot egy idő után ez is átereszti (végülis így az egészséges), de még 5 km futás után se leszek büdös, ha használom.

Itt rákereshetsz, hogy melyik patikában akciós:

[link]

2012. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

te jó ég, ezt komolyan gondolod??azzal nem szüntetem meg a problémám ha magamra öntök egy liter parfümöt :OOO


NATURLAND SOLUTION, ODABAN spray?ezekről tapasztalat?

2012. máj. 4. 12:39
 5/27 anonim ***** válasza:
Talán nem dezodort hanem tus/habfürdőt kellene váltani...
2012. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

én sosem használom ugyanazokat se tusfürdőből se szappanból se deoból ..épp aminek tetszik az illata vagy ami akciós...


igen ezt a naturlandot találtam meg most én is

2012. máj. 4. 12:45
 7/27 A kérdező kommentje:
nem is az izzadsággal van baj, mert igen ez igy természetes, hanem a szaggal :( jó ne úgy képzeljétek hogy 5km en belül nem lehet megközelíteni engem mert bűzlök de nem érzem jól magam, érzem hogy szagom van és hiába mosdom meg naponta többször is zavar és semmi nem vált be igazán eddig
2012. máj. 4. 12:46
 8/27 anonim ***** válasza:

baba golyós - érzékeny bőrre.

Nekem ez nagyon bevált.

2012. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

Aki ezt írta: Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland, azzal teljesen egyetértek.


Ha használnád ne ijedj meg nagyon fog csípni és viszketni bk. 15 percig, de nekem bevállt. Heti 3-szor 3 hétig, utána heti egyszer.

2012. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
köszi nagyon köszi...és nem leszek büdi??? :D na ma veszek is ha már 2en is írtátok...bár a tömény aluminiumtól tartok de csak nem lehet olyan káros ha forgalmazzák
2012. máj. 4. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!