Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el pár nap...

Hogyan tüntessem el pár nap alatt a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva találkozóm lesz és az arcomon megjlenet elég sok pattanás folyamatossan eszek gyümölcsöket, de ez nem fog segíteni, ilyen gyorsan. Ha lehet inkább olyasféle tippeket írjatok, amik nem gyógyszeres, hanem valami olyasmi "csodaszert" amit itthon eltudok készíteni. Előre is köszönöm. :)
2012. máj. 4. 14:22
 1/1 anonim válasza:

[link]

ennek a növénynek az a neve hogy galaj ,amikor hozzáérsz kicsit ragadós a levele ,de ha fokhagyma préselővel a levét kipréseled és rákened a pattanásos részekre és egy éjszakát rajtahagyod jobb lesz :) ,nekem is így tűntek el kb 3 éjszaka egymás után csináltam és nagyon bevált ,de ha mégsem akkor próbáld ki hogy élesztőt és egy kis tejet összekeversz ,felkened ,kb 15-20 perc után lemosod ,ezt csak hetente 1x szabad :D remélem tudtam segíteni :)

2012. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!