Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naptej vásárlás előtt állok....

Naptej vásárlás előtt állok. Milyen márkájút, és faktorszámút ajánlanál? (: Mennyit érdekes adni érte?

Figyelt kérdés

Olvasom itt, hogy a DM-es Sundance terméket, hogy jó, és árat tekintve is pénztárcabarát.

Ha veszek egy olyan 30 faktorost, jó vétel lesz, vagy vegyek inkább 50-est a biztonság kedvéért? :)


Bőrtípusom: Fehér a bőröm, könnyen leégek + van sajnos műtéti hegem is nem is egy, és ott vékonyabb is a bőrterület.


Kérlek segíts! :)

Köszönöm előre is a válaszokat! :) 20/L



2012. máj. 4. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*érdemes | :D
2012. máj. 4. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:

A Sundance-t még nem használtam, de én is jókat hallottam róla.

Én és a családom is évek óta a rossmanos sun ozon naptejet használjuk, nekünk ez bevált! Ára a dm-s naptej körül mozog.


Szerintem a 30 faktoros ideális lenne a számodra. Ha kimész napozni mindenképpen fokozatosan tedd a fehér bőröd miatt! Tehát első pár alkalommal csak 15-20 percet napozz, majd ha hozzászokik a bőröd szépen növeld 25-30 percre és így tovább! Naptejet mindig használj, délelőtt 10 és délután 3 óra között ne napozz. A legjobb 8-9 óra körül és 4-5 óra körül napozni, ilyenkor nem éget még/már annyira a nap. És ne feledkezz meg a belső hidratáláskor, igyál sok vizet! :)

17/L

2012. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában nyár elején 50-est használok, később 20-ast vagy 30-ast. La Roche-Posay, Vichy, Hawaiian Tropic és Nivea termékeket használok. Nagyjából 3-7 ezer körüli árakban vannak. Szerintem az 5 ezer forint ideális egy naptejért, most idén a Niveákat láttam ilyen árban. A bőrvédelem megér ennyit, úgy gondolom.
2012. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fabulon is egy jó márka ami kevés helyen kapható.Elég jó árban van.Kevés helyen kapható.50-es 2000 ft körül, a többi 1000 ft körül.COOP boltban láttam.Bőrbarát.Körömvirág is van benne.
2012. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
DM-es Sundancet vettem 30 faktorost, még 2000 Ft sem volt. :)
2012. júl. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!