Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Hogyan tűntessem el a...

SOS! Hogyan tűntessem el a hajfestéket a bőrömről? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hajat festettem,de megfogta a homlokomat a festék,és semmivel nem tudom leszedni.Próbáltam testápolóval,citromlével,szemfestéklemosóval,hamuval,körömlakklemosóval,de semmi.

Hétfőre kikopik,ha minden este meg reggel átdörzsizem arcradírral?


Nem kérek kioktatást,hogy miért nem fodrásszal csináltattam,évek óta festem a hajam,és soha nem fordult még elő ilyen.


2012. máj. 4. 21:51
 1/3 Darlene Madison válasza:
Azokat ajánlanám, amiket leírtál. De ne aggódj, hajfestés után úgyis gyakrabban kell hajat mosni, hogy nyáron vagy esőben ne csurogjon le a nyakadon a festék, ezáltal 1-2 napon belül le fog kopni, nem érdemes azért naponta radíroznod a bőrödet..
2012. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én leszoktam dörzsölni erősen arclemosóval.
2012. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vazelint kellett volna rákenni a homlokodra festés előtt.:)
2012. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!