Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Help! Az állam tulajdonképp a...

Help! Az állam tulajdonképp a duplájára dagadt! (? )

Figyelt kérdés
Évek óta pattanásos vagyok, de régóta nem volt ilyen jellegű panaszom. Tehát már egy ideje (néhány év) van/volt egy eltömődött pont az államon. Az Istennek nem tudtam onnan eltüntetni (nem volt kivezető rész), két-három napja azonban hirtelen felindulásból nekiestem. (A logikát ne keressétek.) Persze eredménytelen volt az akció, másnapra szépen megduzzadt. Tegnap este valamiért úgy éreztem, hogy ez már egy szimpla pattanás(bár nem volt kicsi), persze még jobban feldagadt. Tettem rá cickafark-kamillatea keveréket, bőrgyógyásztól kapott krémet, illetve végső próbálkozásként tűz felett fertőtlenített tűvel felszúrtam. Így már szerencsére távozott belőle némi folyadék. Most valamennyivel kevésbé kellemetlen érzés, és talán kevésbé deformált, de úgy néz ki, mint egy véraláfutás, és még mindig dupla akkorának tűnik az állam. Hogyan tudnék segíteni magamon? Esetleg egy kozmetikai arctisztításra bejelentkezzek?

2012. máj. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha ennyire dagad, akkor pamacsold be alkohollal. És irány a házi orvos, vagy ambulancia.


Nem csípet meg valami?

2012. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ilyen múltkor velem is volt. teljesen eldeformálódott az állam attól a nagy csomótól.igazából én aloe vera géllel kenegettem,mert eléggé fájtis meg gyulladt volt. az aloe vera gél meg fájdalomcsillapítő,gyulladáscsökkentő, gomba-vírus-baktériumölő.....szóval sok mindenre jó.

aztán utána egy eveline márkájú sos pattanástalanító rollos cuccal kenegettem, és 2 hét elteltével tudtam kinyomni. azután ott maradt egy barnás folt, ami nehezen múlt el, de most 1,5 hónap elteltével már elhalványodott valamennyire.

sokmindent nem tudsz vele csinálni. nyomkodni nem érdemes. csak arra figyelj, h sminidg fertőtlenítsd, meg rakj rá vmi gyulladásgátlót. utána ki lehet majd nyomni. most még hiába mennél kozmetikushoz..meg kell várni, még kicist leapad, meg megérik.

első válaszolónak: nem kell rögtön ambulanciára futni:D rémeket látsz!

2012. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:D
2012. máj. 5. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld, mert csak tovább rontod.

Kérj időpontot bőrgyógyászatra, mert ez könnyen lehet, hogy egy ciszta, vagy hasonló. Szúrkálni végképp nem okos dolog.

Kozmetikus nem hiszem, hogy tud vele kezdeni valamit, egy arctisztítás ezen végképp nem segítene.

Egyelőre tűrj, és reménykedj, hogy nem lesz rosszabb.

2012. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!