Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hormonális eredetű pattanásaim...

Hormonális eredetű pattanásaim vannak sajnos. :/ addig amíg ez nincs teljesen kikezelve, szeretnék találni vmit, amivel külsőleg tudom kezelni az arcom (? )

Figyelt kérdés

Rengeteg dolgot kipróbáltam már...de komolyan.Drágát,olcsót,mindent valamilyen krémet vagy lemosót szeretnék,ami valamennyire azt is megakadályozza,hogy új mitesszereim alakuljanak ki.

Előre is köszönöm és várom a válaszokat!:)


2012. máj. 5. 13:13
 1/7 anonim válasza:

[link]

ennek a növénynek az a neve hogy galaj ,amikor hozzáérsz kicsit ragadós a levele ,de ha fokhagyma préselővel a levét kipréseled és rákened a pattanásos részekre és egy éjszakát rajtahagyod jobb lesz :) ,nekem is így tűntek el kb 3 éjszaka egymás után csináltam és nagyon bevált ,de ha mégsem akkor próbáld ki hogy élesztőt és egy kis tejet összekeversz ,felkened ,kb 15-20 perc után lemosod ,ezt csak hetente 1x szabad :D remélem tudtam segíteni :)

2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy írtál!:) Igazából én olyan krémre,vagy lemosóra gondoltam,amit,ha használok,napi rendszerességgel,akkor nem alakul ki/vagy legalább is kevesebb/mitesszer.Olyat nem ismersz véletlenül? Azért lehet,hogy kipróbálom ezt is,biztos jó,csak honnan lehet ilyen növényt beszerezni?:D
2012. máj. 5. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
A kéntartalmú termékek akár tonikban akár pakolásokban nagyon jó hatásúak.Ichiol gél pl.
2012. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász, írass Duac vagy Isotrexin gélt, Zinerytet. Nekem ezek nagyon beváltak, 1000x jobb az arcom.
2012. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm,hogy írtál,de ezek egyébként nem szárítanak nagyon? mert nem régen Akneroxid krémet használtam a hátamra és iszonyatosan kiszárította és mintha még több patti jött volna.
2012. máj. 6. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
De szárítanak, főleg a Zineryt. :S Viszont csak a pattanásos részre kell tenni, nem mindenhova. Én csak az orromra használom, keveset az államra. Nálam itt koncentrálódnak a problémák. Először az Isotrexintől hámlott is, de utána új bőr nőtt vissza, ami pattanásmentes. :D
2012. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amúgy növény kissebb nagyobb erdőkben gyakran előfördul :)
2012. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!