Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el, minél...

Hogyan tüntethetném el, minél gyorsabban?

Figyelt kérdés

Barátom neve bele van karcolva a kezembe. A varasodás már elmúlt, tehát a var már nincs rajta. Viszont látszik a fehér heg, és körülötte piros. Ha körömvirágkrémmel bekenem, kb mennyi idő, mire elmúlik?

A seb kb 3 hete van a kezemen.

Köszönöm a válaszokat, előre is.


2012. máj. 5. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel csináltad? Máskor ne tegyél ilyen gyerekes, buta dolgot, még el is fertőződhetett volna!

Contractubex hegeltüntető gél elvileg segíthet

2012. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már megbántam...

Amúgy, rotringgal csináltam. Nem vérzett, de fájt.

Azt esetleg nem tudod, mennyi idő, mire a géllel teljesen eltűnik?

2012. máj. 5. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, és ez egyénre szabott. Ne csinálj többet ilyet!:)
2012. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban. Ne haragudj, hogy kérdezgetlek,.. de.. teljesen elmúlik? Most kezdtem gimiben, és nem szeretném, hogy egész sulis éveimet végigkísérje ez a felirat. Nyár alatt elmúlhat vajon?
2012. máj. 5. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan mély, akkor nagy az esély rá. Engem megkéseltek egyszer a csuklómon-alkaromon, jó mélyen, és kb félév múlva halványodott el, fehér heg van a helyén, pedig nem is kentem semmivel.

Szóval van rá esély, igen

2012. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 5. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eddig akármit karcoltam a kezemre eltűnt. nem csináltam vele semmit.:D 3-4 hét alatt múlt el általában.
2012. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán el fog tűnni, akár magától is, ha nem túl mély. (És ha nem vérzett, nem lehet olyan mély.)
2012. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)) Megnyugtattak.
2012. máj. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!