Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festékkel lehet ezt a...

Milyen festékkel lehet ezt a szőke hajszínt elérni? ( Kép )

Figyelt kérdés

Elég világos szőke a hajam, palette UIL-t használok és most elkezdtem a hamvasító sampont is de még mindig nem olyan amilyet szeretnék. itt a kép:


[link]



2012. máj. 5. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbálkozz fodrászkellékes hajfestékekkel, azok jobb minőségűek, mint a drogériásak.

Illetve függ attól is, hogy milyen az eredeti hajszíned, már a lenövés miatt is, hogy ha majd későbbiekben már arra is megy a festék.

2012. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az Indola hajfestékkel, azt fodrászom nagyon dicséri. Illetve nekem a BES is bejött, bár szerinte az szárítja a hajat.
2012. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most festettem, szőkítés nélkül mert már elég roncsolódott a hajam. A töve narancssárga lett :) :) A többi helyen nem annyira sárgás de nekem akkor is az az igazi platina szőke kellenne :)
2012. máj. 5. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Na harmadszorra csak összeszedem, amit még írni akarok.

Az Indola színskálája itt van.

[link] bár ez csak nyomtatott hajszínekből, tehát számíts rá, hogy valamivel sötétebb élőbe, mert én élőbe lestem és ott hajtincseken mutatta, és az én hajszínem sötétebb, mint amit ott mutat.

2012. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ebben az Indolában sem látok olyat :( Ezek is inkább sárgások meg szürkések.
2012. máj. 5. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:

[link] itt is van alul szőke.

Én azt javaslom, hogy kérdezz meg egy fodrászkellékest, ha van rá lehetőséged és mindenképpen ott vásárolj hajfestéket, mert azok tartósabbak is, jobb a minőségük is, árban se vészesebb. (nem tudom mekkora hajad van, de úgy meg pláne jobban megéri)

2012. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Másik képen alul az az 1000.22-es?? Szerintem az hasonlít azért, mit gondolsz?
2012. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy az a másik lehetőség, hogy leszívatod vagy befested valamilyen szőkére és a BES Movie Colors pumpás hajszínezőjével átfested, ez ilyen rágógumi illatú HAJSZÍNEZŐ...baromira nem tartós, de ebből van ilyen "ice" nevű szőke, ami lehet tetszene.

[link]

Más tippem sajnos nincs, csak ismételni tudom magam, hogy kérdezz meg egy hozzáértőt, meg élőbe is más, ha látják a hajad. Sok siker!

2012. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah és ha roncsolódott akkor meg főleg annyit tegyél meg a hajadnak, hogy minőségibb hajfestéket kensz rá..://

És ápold meg vágass belőle időnként!:S

2012. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én hajszínem olyan , mint a képen látható hölgyé!

Eredetileg barna és semmi extra dolgot nem haszálok : Palette E20-as festék , illetve schauma hamvasító sampon!

2012. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!