Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj szempilla növeszté...

Ricinusolaj szempilla növesztésre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Eléggé picik a szempilláim é ritkák is, hallottam , hogy ricinus olajat kell kenni rájuk. érdekelne hogy, hogy van ez?! milyen időközönként kenegessem, és hogyan?? mennyi idő mulva várjak változást? kommikat pls :)) előre is köszönöm 17/L

2012. máj. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!:)

ugyan ezzel a problémával küzdöttem én is csak nekem sajnos a szemöldököm is hullott:/ (sokáig kellett erős gyógyszert szednem és ez okozta)


én mindig este kentem be/fültisztítóval könnyű felvinni/

és a szemöldöknél kb 1-2 hát múlva látam javulást ,szempillánál kicsit később,de a hajam is szép csillogó lett tőle :)

25L

2012. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát = hét

előző voltam :D

2012. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy nap múlva látszott a változás, elkezdtek a szempilláim nőni! Most a szemöldökömig érnek!! Nagyon durván néz ki! Hosszabbítós szempillaspirállal(Yves Rocher márkájú) nem hiszik el, hogy nem műszempilla. A gyengébb szálak kiestek, helyükre újabb erősebb hosszabb pillák nőttek.
2012. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!