Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamarosan megyünk osztálykirán...

Hamarosan megyünk osztálykirándulásra a győri fürdőbe, és odalent elég szőrös vagyok. Milyen módszerrel szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,lány.
2012. máj. 6. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint bikinivonalat hogyan szőrtelenítsek.
2012. máj. 6. 21:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Huh , édesanyád nem tud benne segíteni?Ne érezd cikinek megbeszélni vele a dolgokat.


Én a borotvát javaslom.A hónalj szőrzetedet és a lábadat biztos borotválod már , nem lehet idegen tőled a borotva.


Vagy vehetsz a Rossmanba intim szőrtelenítő krémet és azzal is csinálhatod.

2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Bikinivonalakat szerintem gyantával is megoldhatod, én nem tudom elképzelni hogy ott annyira fájhat. Bentebb már valószínű :D Bár én pasi vagyok, nem tudhatom biztosan. Egyébként én is a borotvát javaslom mint az első, én már 13 éves korom óta az egész intim területemet szőrtelenítem, mivel gyűlölöm ha a szőr miatt beizzad. Először lehet hogy picit szúrni fog, de aztán már észre sem veszed.
2012. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha gyantázod akkor csak kozmetikussal. Szerintem bikinivonal 14 évesen mehet borotvával... Viszont ha picit idősebb leszel gyantáztasd szerintem...
2012. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az irritáció ellen kend be valami krémmel, vagy a legjobb az arcszesz.
2012. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon szőrös vagy lent, én borotvával szoktam a bikinivonalat, de mindenképp kell hozzá hab is ami puhítja és nem is fáj annyira, főleg ha sokat kell leszedni.

16/L

2012. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürdésnél csináld, amikor úgyis vizes a bőröd.
2012. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!