Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek?

Mivel szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
eddig borotvát használtam, de elegem van hogy nyáron 2 naponta kell mert gyorsan nő, és nem túl kényelmes megoldás. 1 éve kaptam epilátort, nagyon márkás, jó minnőségű (philips) de egyszerűen nem tudok hozzászokni mert nagyon fáj, ami nem is gond, mert jól bírom, viszont nagyon időigényes és türelmem sincs. ha nem borotvával, és nem epilátorral, akkor mi lenne a jó megoldás? esetleg a gyanta mennyibe kerül? próbálkoztam már szőrtelenítő krémmel is, de nagyon költséges mert 3-4 alkalommal elmegy egy egész tubus. akkor most mit tegyek?

2012. máj. 4. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld ki az új veet gyantát,már a 1,5 mm-s szőrt is leszedi így nem kell annyi időt várni 2 szőrtelenítés között:)
2012. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó, de árban hogy mozognak a gyanták?
2012. máj. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!