Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hét múlva tablófotózás lesz...

2 hét múlva tablófotózás lesz suliban. Eléggé pattanásos, miteszeres az arcom, hogyan tüntessem el? Legalább arra a napra? 15/f

Figyelt kérdés
De nem púderre gondolok :/
2012. máj. 7. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy napra? csak a korrektor vagy az alapozó képes hipp-hopp "eltüntetni" a pattanásokat
2012. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le, a fotós majd kiretusálja.
2012. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. A tablóképeket utána úgyis kiretusálják. Én is totál ki voltam pattogva, mondogatták a lányok, hogy alapozó, alapozó. Nem tettem fel. A retusált képeken olyan szép sima a bőröm, mint élőben soha :D
2012. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szkii ***** válasza:

Ha tudod előre, hogy 2 heted van, akkor rengeteg mindent tehetsz addig. Menj kozmetikushoz, ő majd kitisztítja neked. Tegyél fel otthon arcpakolást, kérj a lánytestvéredtől vagy ha nincsen, akkor tudom ajánlani az aszpirin maszkot, de keverj hozzá egy csepp mézet is és ne hagyd fent túl sokáig, mert szárítja.

Ha mégis kijön a fotózáskor, tehetsz rá egy kis korrektort, de a tablóképeket általában retusálják, szerintem úgysem hagyják rajta a pattanásokat.

2012. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno az egyik fiú osztálytársam is kozmetikushoz ment, megérte neki, neked is ajánlom, hogy keress előtte egy kozmetikust.
2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapozó, korrektor.
2012. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fölösleges a fotós úgyis kiretusálja,de dm-ben sok olyat lehet kapni ami a pattanásos zsíros bőrt ápolja!
2012. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!