Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad borotválni? 10 éves...

Csengii kérdése:

Szabad borotválni? 10 éves vagyok és kicsit szőrösödik a hónaljam. Nem nagy de nem merek fel venni pántos felsőket mert zavar. - Szabad borotválni? 10/L

Figyelt kérdés
10 éves és lány :)
2012. máj. 7. 20:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak mert anyukám ismerőse azt mondta lehet borotválni de én nem tudom... :D
2012. máj. 7. 20:46
 2/16 anonim ***** válasza:
ha zavar, nyugodtan leborotválhatod.
2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze, de vigyázz, mert kiszáradhat tőle a bőröd...
2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

A legjobb ,ha beszélsz Anyukáddal a dologról!De amúgy én kenőcsöt ajánlanék,amit rákensz 6-8 percig rajtahagyod és egy hozzákapott spatula féleséggel pedig leszeded.De ezeket ne csináld egyedül!

Remélem segített valamit a válaszom! 11/L

2012. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem szárad ki... arra kell vigyáznod inkább, meg ne vágd magad, mert ott piszkosul tud fájni.
2012. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen,lehet,csak vigyázz ne vágd meg magad:)14/L
2012. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

előtte beszélj anyukáddal!:)

én is 10 voltam, amikor először borotváltam, pontosabban anyu csinálta:D

2012. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal és ha megengedi akkor nyugodtan :) Én is akkor kezdtem el és most vagyok 12 éves, és most is rendszeresen csinálom! Lehet hogy kifogsz pattogni de ezt is az anyukáddal beszéld meg! 12/L
2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Már beszélgettünk ezekkel. És a második kommentes: Hol lehet ilyen krémet venni? :)
2012. máj. 8. 20:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

A krémről annyit, hogy nem biztos, hogy az a legmegfelelőbb módja a szőrtelenítésnek, mondjuk annak idején én is azt haszmáltam. Olyan erős veyszer, amivel le lehet szedni a szőrszálakat, gondolj bele. Allergiát is okozhat, szóval használat előtt mindenképpen teszteld kisebb felületen.

Szerintem semmivel sem jobb a borotvánál, a bőrnek sem kedvez jobban, a szőrszálak is ugyan úgy megvastagszanak, hiszen nem a tövéből szedi ki a szőrszálakat.

2012. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!