Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús, enyhén hullámos...

Nagyon dús, enyhén hullámos hajam van, és le szeretnék szokni a vasalásáról. Összefogni nem szeretem teljesen lófarokba. Hogyan hordjam akkor? 16L

Figyelt kérdés

Ha ki van engedve, akkor nagyon "oroszlánsörény". Valami félig feltűzött, vagy elcsatolt, esetleg befont hajas képet tudnátok küldeni, ami hétköznapi hajviselésre is jó?

[link] talán ennél picivel hosszabb hajam van, barna, de hasonlít az enyémre :)



#dú #s haj
2012. máj. 8. 15:27
 1/2 anonim válasza:
Ugyanebben szenvedek,persze nekem azért sokkal hullámosabb,mint ezen a képen! Én általában nyáron úgy csinálom,hogy megmosom, többször megfésülöm kinn a napon,és hagyom,hogy ott megszáradjon,utána pedig gyönyörű lesz..:) Aztán teszek rá hajhabot,egy kevés hajlakkot,és holnapra is ugynailyen marad(kicsit kocósabb lesz).Viszont én is hajvasalás mániás vagyok 15 éves létemre,ami ugyebár eléggé káros,de próbálom magam meggyőzni arról,hogy jól áll a hullámos haj is. Remélem tudtam segíteni!
2012. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a frufru részt csatold a fejed tetejére. vagy esetleg válogass ebből

[link]

2012. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!