SoS valami tipp?

Figyelt kérdés

az a nagy helyzet hogy a barátaim most szóltak (facebookon) hogy lessz egy olyan buli ma , hogy nem szabad sminkelni (tudom egy kicsit fura ötlet) de a hangulat nagyon jó lessz...

a lényeg hogy az arcom tele van pattanással, meg van egy pár, kis miteszer is, mit tegyek hogy holnap reggelre nagyon szép legyek?? legalább egy kicsit..

arra gondoltam ha gőzölöm kb:20-15 percig az arcomat vizzel, akkor a pórusok kitágúlnak , így kitudom nyomni a pattanásokat-miteszereket?? MI A VÉLEMÉNYETEK???


2012. máj. 8. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Citrom,fogkrém,tonik,púder,arcradír,arcmaszk,gőzölés,ezek mind jók pattanásra.Ha van valamelyik próbáld meg.

Egyébként ha korrektorral takarnád el a kutya nem venné észre.

2012. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne nyomkodd ki őket, mert a pirosság reggelre nem fog elmúlni, lehet csak rontasz a helyzeten. Talán az segít enyhíteni a panaszokon, ha este hideg, tiszta vízzel átmosod az arcodat, és bekened a nagyobb pattanásokat egy kis fogkrémmel. A bulira használhatsz kis korrektort/ alapozót, szerintem ha jól csinálod senkinek nem tűnik fel!
2012. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami nekem be szokott jönni:


Gőzöld ki, most meg meleg vízzel és alclemosóval/szappannal aztán hidegvízzel most meg jó alaposan, hogy össze záródjanak a pórusok.

2012. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!