Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek (válon,...

Pattanás utáni hegek (válon, háton) csökkentésére hogyan, milyen krémmel/szerrel/. Van lehetőség?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan szereket,krémeket,... ajánlani, ami halványítja a hegeket?

Nektek mi vált be? Vannak a hátatokon ilyen hegek?


A válaszokat,tanácsokat előre köszönöm.

18/L



2012. máj. 8. 20:22
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne, mert nekem meg a homlokom van tele ilyenekkel!??
2012. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aloe vera levéllel bekened az segít, vagy körömvirág kenőccsel.
2012. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Patikábal lehet kapni Contractubex gélt, (olyan 2000 körül és sajnos elég pici a tubus :S) nekem ezt műtéti hegre adták, aztán később elkezdtem ezzel kenni az arcomon a pattanások nyomait, sokat segített :) De a friss sebekre nem jó, csak a már több hetes-hónapos hegekre.
2012. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tifani005 válasza:

Ez engem is érdekelne

Több éves hegekre is jó az a gyógyszertári kenőcs?

2012. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Tifani005 valószínüleg tartam, hogy jó a kenőcs azokra is, lehot, hogy én is majd kiprópálom, de

még várom az ötleteket/tanácsokat.


:)

2012. jún. 5. 18:45
 6/7 Emily95 ***** válasza:

Hát nekem kozmetikus rokonaim vannak és én is sajnos a pattanás bugyraiban vagyok. Nekem azt mondták hogy miután teljesen eltűntek a patik akkor egy bizonyos mély hámlasztás következik amitől teljesen eltűnnek a hegek meg ezek. Szóval szerintem keresd fel a kozmetikusodat és beszéld meg vele :)


16/L

2012. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Homoktövis krém, legjobb. Nincs benne semmi mesterséges, semmi szintetikus, önmagában is gyulladáscsökkentő, sebeket gyógyító, fertőzésellenes gyógynövény. Tapasztalatból ajánlom.
2012. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!