Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alkoholtartalmú arctonikok...

Az alkoholtartalmú arctonikok azonkívül hogy összehúzzák a pórusokat, szárítják a bőrt. (énigytudom. ) Normál típusú arcbőröm van, tehát mellőznöm kéne az ilyen tonikokat. Honnan tudhatom meg hogy egy tonik alkoholos vagy alkohol nélküli?

Figyelt kérdés
Most egy cleanandclear mitesszer eltávolító tonikom van, amit a következőképpen teszteltem, egy keveset a zsepire.. és már lángolt is:D. Ez a féle tesztelés egy boltba már nem annyira kivitelezhető. a flakonra meg b*sszák ráírni.
2009. jún. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szagold meg. érezni lehet ha alkoholos. amúgy ami kifejezetten nemtartalmaz alkoholt arra ráírják, h nemtartalmaz alkoholt, meret ez elvileg pozitív tulajdonság, szal kinem hagynák ezt a lehetőséget...:D
2009. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki tudna mondani ilyen termékeket? Szerintem a rossman-ban meg a dm-ben kapható herbal termékek nagyrésze ilyen lehet.
2009. jún. 25. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

nivea visage young - stay clear pórustisztító tonik

alkoholmentes, rávan írva. nemcsak a herbal termékek ilyenek.

2009. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)
2009. jún. 25. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy nagyon egyszerű minden Rossmannban kapható arclemosót használok. Nagyon jó és az ára sem olyan sok, mint a többi toniké, de a legjobb, hogy lehet kapni zsíros bőrre alkoholosat és száraz bőrre alkoholmenteset. A neve: Rival de Loop arclemosó tonik és a rózsaszín színű az alkoholmentes, rá is van írva! Nekem nagyon bevált és asszem kijön 500ft-ból. Remélem segítettem!

2009. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!