Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsok szoláriumozáshoz?

Tanácsok szoláriumozáshoz?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szoláriumba járni így bikiniszezon előtt. Már három alkalommal voltam eddig 5 percet. (2 naponta járok)

Legközelebbi alkalommal szerintetek beállhatok 10 percre?



2012. máj. 9. 16:25
 1/9 Mendus ***** válasza:

Már bőven...

Én 1 hónap után mentem 24 percre...:DDDD Kicsit odkozmáltam, és hámlok, mint a *zar...tudom hülye voltam...:D

Szóval te már bőven mehetsz 10 percre! használj barnító krémet is, az nagyon tud segíteni.

2012. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Barnítókrémet is használok bár attól csak sárgulok (foltosan). Félek, hogy ha 10 percre állok legközelebb leégek... :S

Az anyajegyeimmel mit tegyek szoliban? Hogyan védjem őket?

2012. máj. 9. 16:34
 3/9 Mendus ***** válasza:

Nem fogsz leégni, de ha ennyire félsz akkor menj el 5 percre méég következő alkalmon. Ha nagyon fehér bőrű vag yeredetileg akkor ajánlatos sokáig csak kevés percekre menni.

Hát az anyajegy...amikor most leégtem 1 hete nekem újak jöttek ki, de el is múltak...Szóval a te 5 percedtől nem lesz semmi gáz :D elhiheted...

2012. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha már lesz egy kis alapszínem nem csak 5 perceket fogok járni... ...ezért is kérdeztem, hogy... az anyajegyek... :)
2012. máj. 9. 16:48
 5/9 Mendus ***** válasza:
Nem tudom, én nem foglalkozom velük. Nem lesz semmi bajod...
2012. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én hetente mndig 8percre megyek néha 10percre , és látszik ,barna a szinm m, az anyajegyeimet mindig leragasztom vagy lekenem astagon naptejjel ...lehet h hülyeségxD de féltem őket" kicsit mondjuk hülyén néz ki h ott fehérebb de nem feltünő
2012. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 katicabogárka25 válasza:

Szia.


szerintem ha fehérbőrű vagy és anyajegyes is ,akkor óvatosan a szolival. nem kell 2 naponta járni, bőven elég ha egy héten 2x mész. és ha úgy érzed félsz attól, hogy megégsz 10percttől,akkor szerintem próbálj ki más gépet,ami nem annyira erős és oda szerintem mehetsz 10percre. az hogy foltosan barnulsz meg azért van,mert fehérbőrű vagy és bronzosítós krémet használsz,ami nem előnyös. próbálj ki mélybarnítós krémet :), attól biztosan nem leszel foltos!

2012. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 majaka válasza:
sziasztok en 4 honapja szültem és maradtak rajtam barna foltok terhesség allat..mivel tünthettem el ???segitsetek szoli??vagy barnito kremmel napozak nyárig?
2012. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szombaton voltam először,8 percre.(nagyon fehér bőrű vagyok alapból) és ma is voltam,de most 12 percre.Szerintem következő alkalommal nyugodtan beállhatsz 10-re.
2013. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!