Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajfestéktől...

Sötétbarna hajfestéktől teljesen fekete lett a hajam, hogy tudnám világositani?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy ki fog kopni ? és amikor kopik akkor sötétbarna lesz ? tudtok valami módszert a világositására ?

2012. máj. 9. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak magukat a mesterséges pigmenteket koptathatod korpás hajra való samponnal, szódabikarbónáavl, mosóporal, porrá tört c-vitamin tablettával, mosó szappannal, citrompótlóval és ezek különböző keverékeivel. Ezek mind koptatják a hajfestéket.

Legjobb a korpás hajra való sampon mosóporral vagy c vitaminnal keverve. Bár elég sok c-vitamint tabit össze kell hozzá törni, pláne hosszú hajnál.

2012. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp jártam nem rég, nekem már 2 hét után fakult valamennyit , bár én viszonylag sűrűn mosom. De állítólag a citrom jó erre :)
2012. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) majd kipróbálom őket
2012. máj. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!